Suplementy diety na włosy i paznokcie

Każdy z nas jest wyjątkowy i taki też jest pure4me. Suplement w 100% spersonalizowany, który zadba o Twoje włosy i paznokcie.

Suplementy

Coś więcej niż
zwykłe tabletki na włosy i paznokcie

Marzą Ci się gęste, zdrowe i lśniące włosy? Chcesz żeby rosły szybciej i było ich więcej? Chcesz zapomnieć o takich problemach, jak rozdwojone końcówki i łamliwość? A do tego mieć piękne, mocne paznokcie?

Oczywiście możesz zacząć przyjmować standardowe tabletki na włosy z biotyną, a do tego dobre witaminy na włosy i skórę, dodatkowe suplementy na wypadanie włosów z ekstraktem z roślin i jeszcze suplementy na paznokcie, ale czy nie lepiej zastąpić je wszystkie jedną, sprawdzoną saszetką, która zawiera dokładnie takie proporcje składników, jakie potrzebuje Twoje ciało?

Dobrane specjalnie dla Ciebie suplementy na włosy i paznokcie Pure4me

Suplementy na włosy i paznokcie Pure4me to unikalna kompozycja, która dobrana jest indywidualnie pod Twoją wagę i wzrost, a także pod Twój tryb życia. W swoim produkcie znajdziesz zatem wszystkie zioła i witaminy na włosy i skórę, które będą zalecaną dzienną porcją do spożycia właśnie dla Ciebie, a nie uogólnioną porcją dla wszystkich, jaką zawierają dostępne w aptekach tabletki na włosy i paznokcie.

Rozdzielenie

Gdy raz spróbujesz, to odłożysz na bok standardowe tabletki na wypadanie włosów i inne specyfiki. Najlepsze suplementy na włosy i paznokcie to takie suplementy diety, którą łączą w sobie naturalne wyciągi ze znanego od wieków skrzypu polnego i pokrzywy z tym, co wypracowała nowoczesna farmakologia i wielokrotnie udowodniła medycyna. W laboratoriach Pure4me, która jest marką posiadającego 25 lat doświadczenia producenta farmaceutycznego Natur Produkt Zdrovit, doskonale wiemy, czym są dobre witaminy na włosy i paznokcie, a technologia pozyskiwania ekstraktów z roślin używanych w naszych suplementach przechodzi najbardziej rygorystyczne testy bezpieczeństwa.

Dobre witaminy na włosy i paznokcie + skuteczne ekstrakty z roślin. Tego właśnie potrzebujesz!

Biotyna

Biotyna, czyli królowa witaminy na włosy i paznokcie

Biotyna nie bez powodu nazywana jest witaminą piękności, a żadne suplementy na wypadanie włosów nie mogą się bez niej obyć. Pobudza bowiem porost włosów. Wszystko to za sprawą zawartej w niej siarki, która stymuluje proces produkcji zawartej we włosach keratyny. Dzięki biotynie łodygi włosów stają się silniejsze i bardziej odporne na łamanie i rozdwajanie. Do tego wzmacnia paznokcie i korzystnie wpływa na ich wygląd.

Ekstrakt ze skrzypu polnego

Ekstrakt ze skrzypu polnego - najlepszy dar natury

Skrzyp polny jest znaną od stuleci rośliną wykorzystywaną dla utrzymania pięknych i bujnych włosów oraz mocnych paznokci. Z uwagi na to, że jest bogaty we flawonoidy, kwasy organiczne, witaminy i minerały, to doskonale uzupełnia poziom elementów, wzmacniając włosy od środka i zapewniając paznokciom twardą, niełamliwą płytkę. Suplementy na włosy i paznokcie ze skrzypu to najlepszy dar natury.

Ekstrakt z pokrzywy

Ekstrakt z pokrzywy - doskonały suplement na porost włosów

Wraz z wiekiem funkcjonowanie Twojego organizmu zmienia się, jednak witamina B12, B6, ryboflawina, tiamina i kwas pantotenowy pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego. Co więcej, witamina B6 wspomaga także zdrowy metabolizm białek - proces szczególnie ważny dla zachowania szczupłej sylwetki

Witamina C

Witamina C dla najlepszej ochrony cebulek włosowych i cery

Zanieczyszczenia powietrza i światło słoneczne mają na nas nieustannie szkodliwy wpływ, co uwidacznia się szczególnie po ukończeniu 40 roku życia. Witaminy C i E to silne przeciwutleniacze, które chronią Cię przed stresem oksydacyjnym i zwalczają wolne rodniki. Witamina C stymuluje też syntezę kolagenu, tak ważnego dla młodego wyglądu skóry i np. prawidłowego funkcjonowania naczyń krwionośnych.

Pure4me - jeden dobry suplement na włosy i paznokcie zamiast miliona specyfików

Każda saszetka Pure4me zawiera suplement na włosy i paznokcie, który jest Twoją dzienną porcja blasku, energii i zdrowia. Jego skład kompleksowo podchodzi do problemu wypadania włosów, ich matowości i łamliwości, a także wspomaga uzyskanie mocnych, zdrowo wyglądających paznokci. W składzie nie ma żadnych zbędnych wypełniaczy ani konserwantów - tylko czysta jakość, skuteczność i bezpieczeństwo

Pomyśl, dwie saszetki dziennie zastąpią Ci


tabletki na włosy z biotyną

tabletki na wypadanie włosów

suplement na porost włosów

witaminy na włosy i paznokcie

skrzyp i pokrzywę

Pozytywy suplementacji
Suplementy

Zamów suplementy na włosy i paznokcie Pure4me

Suplementy na włosy i suplementy na paznokcie Pure4me to zestaw saszetek na 30 dni, które możesz nabyć bezpośrednio przez naszą stronę internetową. Jedyne co musisz zrobić to wypełnić ankietę, która została przygotowana przez nasz zespół naukowy. Dzięki ankiecie składniki zostaną dobraneindywidualnie do Twoich potrzeb. Po udzieleniu odpowiedzi na kilka pytań, otrzymasz od nas propozycję suplementu, który możesz następnie zamówić.