Suplementy diety dla sportowców

Każdy z nas jest wyjątkowy i taki też jest Pure4Me. Suplement diety w 100% personalizowany, zawierający witaminy i składniki mineralne dla sportowców, a także wspierające wysiłek fizyczny ekstrakty z roślin.

Suplementy

Dobre suplementy dla sportowców, którzy szukają kompleksowego zestawu

Regularnie uprawiasz sport, biegasz lub chodzisz na siłownię?

Zatem z pewnością wiesz, że pewne makroelementy i witaminy dla sportowców mają ogromne znaczenie.

Twoje mięśnie, stawy i kości potrzebują szeregu substancji odżywczych, aby prawidłowo funkcjonować, dawać Ci siłę i szybkość.

Nasze suplementy dla sportowców nie ograniczają się do jednego, czy dwóch składników, a komponowane są tak, aby stworzyć pełnowartościowy zestaw, którego zadaniem jest uzupełnić Twoją codzienną dietę. Produkujemy suplementy diety od ponad 25 lat - możesz zaufać naszemu doświadczeniu.

Przyjemnie zaskoczysz się, że nasze suplementy dla sportowców są personalizowane

Zapewne zastanawiasz się, jakie suplementy dla mężczyzn są dla Ciebie odpowiednie. Już nie musisz. Nasz zespół naukowy opracował specjalną ankietę, dzięki której poznamy Twój wiek, wagę, wzrost, dietę i tryb życia, i na tej podstawie skomponujemy dla Ciebie Twój własny unikalny zestaw witamin i minerałów w ilościach, jakich potrzebuje Twój organizm. Nie będą to tzw. suplementy na testosteron, choć nasz mix wielowitaminowy z minerałami zawiera też coś naturalnie wspomagającego i tę kwestię. Ma postać wygodnych saszetek do rozpuszczania w wodzie.

Suplementy dla sportowców
Suplementy

Zestaw witamin dla sportowców + makroelementy i ekstrakty z roślin

Suplementy diety dla sportowców w wygodnych saszetkach Pure4Me to nie tyle zwykła multiwitamina dla sportowców, ale zestaw substancji odżywczych, w których znaleźć się mogą również pożyteczne dla sprawności fizycznej składniki mineralne oraz standaryzowane ekstrakty z roślin. Co ważne, nasza marka Pure4Me nie używa żadnych konserwantów i zbędnych wypełniaczy. Korzystając z nowoczesnych laboratoriów i sprawdzonych receptur, pieczołowicie dbamy o wysoką jakość i przyswajalność wszystkich preparatów. Co więcej, saszetki słodzone są wyłącznie bezpiecznym ksylitolem i stewią (zero cukru!). Nie musisz więc obawiać się, że w jakikolwiek niekorzystny sposób odbiją się na Twojej diecie. Zastanawiasz się, co mogą zawierać nasze suplementy dla sportowców? Oto przykładowe składniki.

Wapń

Wapń dla mocnych kości

Wzmocnienie struktury kości i dbałość o ich zdrowie to podstawowa funkcja wapnia. Ten niezwykle ważny dla osób uprawiającychsport makroelement zawiera jony, które budują kości - to one zapewniają optymalną gęstość mineralną kośćca.

Magnez

Magnez dla sprawnych mięśni

Mało które suplementy dla sportowców nie zawierają magnezu, ponieważ podczas treningów organizm ludzki wykorzystuje go w dużych ilościach. Warto więc go regularnie uzupełniać. Magnez wspomaga sprawne funkcjonowanie mięśni i przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia.

Energia

Skrzyp polny, pokrzywai żeń-szeń dla energii

Te trzy rośliny doskonale ożywiają organizm. Żeń-szeń dodatkowo przeciwdziała uczuciu zmęczenia. Ich suplementacja dla sportowców może mieć zatem znaczenie przede wszystkim w okresach zwiększonego wysiłku fizycznego, trudnych treningów i długich biegów.

Potas

Potas dla nawodnienia podczas treningu

Potas wspomaga utrzymanie prawidłowego ciśnienia krwi i podobnie jak magnez wspiera funkcjonowanie układu nerwowo-mięśniowego. Jest niezbędny do zapewnienia odpowiedniego przewodnictwa impulsów nerwowych, a co więcej, odgrywa ważną rolę w nawadnianiu komórek podczas treningu.

Kurkuma

Kurkuma - suplement na stawy dla sportowców

Wykorzystywany w naszych suplementach ekstrakt z kurkumy wspiera ruchomość stawów, co ma niebagatelne znaczenie szczególnie dla biegaczy. Kurkuma jest również doskonale znana ze swoich silnych właściwości przeciwzapalnych. Może być więc stosowana prewencyjnie, w celu zmniejszenia niedogodności odczuwanych po intensywnych treningach.

Witamina D

Witamina D zmniejsza ryzyko kontuzji

Rolę tej witaminy dla sportowców podkreśla nawet Narodowe Centrum Edukacji Żywieniowej. Uważa się, że witamina D ogranicza ryzyko doznania kontuzji w wyniku upadków (chroni kości przed łamaniem), a wyniki niektórych badań sugerują, że może również korzystnie wpływać na wydolność tlenową i beztlenową organizmu.

Pure4me
kompleksowe suplementy dla sportowców w wygodnych saszetkach do rozpuszczania w wodzie

Każdy stworzony przez nas zestaw saszetek wystarczy Ci na 30 dni. Znajdą się w nim zarówno witaminy i składniki mineralne dla sportowców, jak i wysokiej jakości, w pełni bezpieczne ekstrakty roślinne, którą ożywiają ciało i dbają o stawy. Doskonale wiemy, że możesz mieć różne potrzeby w zależności od swojego wieku, wzrostu i masy ciała, a także sposobu żywienia oraz intensywności wysiłku sportowego.

Przygotowane dla Ciebie suplementy diety dla sportowców mogą okazać się dla Ciebie korzystne, jeśli chcesz:

Ikona
zadbać o zdrowie swoich kości i ograniczyć ryzyko złamań
Ikona
zapewnić swoim stawom optymalną mobilność
Ikona
wesprzeć funkcjonowanie swoich mięśni i układu nerwowego
Ikona
mieć więcej energii na treningach i zmniejszyć uczucie zmęczenia
Ikona
zapobiec nadmiernej utracie wody przez organizm
Pozytywy suplementacji
Suplementy

Zamów suplementy dla sportowców Pure4me

Jeśli chcesz sprawdzić, jakie suplementy dla sportowców możemy Ci zaproponować, wypełnij poniższą ankietę. Jest bezpłatna i w żaden sposób nie zobowiązuje Cię do zakupu. Jej wypełnienie potrwa około 5 minut. Tyle czasu pewnie uda Ci się znaleźć, żeby zadbać o swoją kondycję i sprawność. Zwrotnie otrzymasz od nas propozycje suplementów, które następnie będziesz mógł nabyć przez stronę internetową Pure4me.

Wesprzyj swoją sprawność fizyczną dzięki dobrej jakości składnikom odżywczym.